Sázení s extra bonusem

boxeri plzeň fotbal

Snídaně boxerského šampiona Konečného? Ideálně prejt ...
Brno - O dvanáct kilo vyšší oproti kategorii do 69,8 kilogramu je běžná hmotnost českého boxera Lukáše Konečného. Aby se vešel do lehké střední váhy, v níž se zítra utká o titul mistra světa, podstupuje sebemrskačskou kúru s názvem krabičková dieta.
Nejlépe placení sportovci: boxeři v čele, Ronaldo až třetí ...
Mayweather se s Pacquiaem utkal v Las Vegas o titul profesionálního mistra světa ve welterové váze. Zvítězil jednoznačně na body a podle odhadů za zápas inkasoval 180 milionů dolarů, zatímco poražený Pacquiao dostal podle předem stanoveného klíče 120
FOTO: Boxeři a další bojovníci prošli vážením - Plzeňský deník
Plzeň, Skupova Pronájem bytu 1+kk Horní Bříza, Družstevní Prodej bytu 1+1 Plzeň, Na Belánce Pronájem bytu 2+1 Horní Bříza, Sídlištní Prodej bytu 3+1 Plzeň, Bolevecká Prodej bytu 2+kk Plzeň, Fialková 580/21 Pronájem bytu 2+kk Plzeň, Bolevecká Prodej b
Rohovník stále jede, děčínští boxeři doma porazili Plzeň ...
Děčín – Nováček první ligy boxu stále válí. Rohovník Děčín mezi domácími provazy na Střelnici porazil zaslouženě 10:6 Plzeň.
Boxeři Chládek a Vaněček budou bojovat o poslední místa na ...
Praha - Dvačeští boxeři Zdeněk Chládek a Marek Vaněček se na kvalifikačním turnaji v Baku pokusí postoupit na olympiádu do Ria de Janeiro. Turnaj v Ázerbájdžánu, který začne ve čtvrtek, je poslední šancí zajistit si účast na vrcholné akci letošního r

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Tři boxeři v Riu sázeli na výsledky, vyvázli s důtkou ...
Mezinárodní olympijský výbor udělil důtku trojici účastníků olympijského turnaje v boxu kvůli tomu, že v Riu sázeli na zápasy. Irové Michael Conlan a Steve Donnelly i Brit Antony Fowler se v rámci trestu musejí také zúčastnit vzdělávacích programů a
Plzeňští boxeři na úvod padli - Plzeňský deník
Děčín – Boxerský klub Baník Most přivítal v Povrlech u Děčína v úvodním kole první ligy boxu mužů BC Společenství Plzeň.
V Plzni se utkají nejlepší kick-boxeři Evropy -
Osm kick-boxerů z Česka, Ruska, Rakouska, Bosny a Hercegoviny a Německa se dnes v Plzni utká ve finálové pyramidě prestižního turnaje dle pravidel K-1. Poslední volné vstupenky se budou prodávat přímo v hale před začátkem akce.
Diskuse: Jednoznačná výhra. Boxeři Kuby v napěchované ...
Španělský fotbal se rozjel dohrávkou zápasu, který začal v prosinci ... Plzeň stáhla její náskok Slavia v předposledním kole základní části fotbalové Fortuna:Ligy remizovala na Baníku 2:2, zatímco Plzeň doma porazila Zlín 3:0 a Sparta Opavu 2:0.
Čeští boxeři na ME neuspěli -
Čeští boxeři se z mistrovství Evropy v Plovdivu vrátí stejně jako před dvěma lety bez medaile. Poslední reprezentant v soutěži Štěpán Horváth včera prohrál ve čtvrtfinále váhy do 69 kilogramů s Rusem Andrejem Balanovem ve druhém kole výrokem r.s.c. "