Sázení s extra bonusem

fk fotbal třinec – reportáž zápasu dolní benešov třinec

: FK Fotbal Třinec B | FC Hlučín
FC Hlučín - FK Fotbal Třinec 5:0 (2:0) branky: 1.Buchvaldek Tomáš, 7. Magera Zbyněk, 41. Dostál Jakub, 60. Opíchal Šimon, 70. Buchvaldek Tomáš
FC Odra Petřkovice 2018 / 2019 – Zdar Ostravo!!!
Ostrava– Účinkování FC Odra Petřkovice v Moravskoslezské fotbalové lize a v MOL Cupu v sezoně 2018 / 2019.. 16 klubů mezi sebou změří síly ve 30 ligových kolech systémem každý s každým jednou doma a jednou venku. Vítěz získává možnost postupu do Náro
SFC Opava - Třinec by Slezský FC Opava - Issuu
SFC Opava - Třinec. vs ˇ FK FOTBAL TRINEC. SLEZSKÝ FC OPAVA 30 22 1 4 9 23 11 3 2 6 5 19 18 8 20 15 14 17 7 16 10 24 13
ˇ fk fotbal trinec. slezskÝ fc opava 22 1 30 12 24 9 13 3 15 7 4 6 19 8 20 23 14 21 18 2 10 25. lukÁŠ godula josef kvĚton petr vaŠek tomÁŠ ČelŮstka josef dvornÍk matĚj ...
Poslední zápas nám vynesl v Třinci bod - FK Varnsdorf
FK Třinec - FK Varnsdorf 2:2/ 0:1/ Branky: 63. Bedecs, 73. Dedič – 20. Klobása, 77. ... reportáž ze zápasu FNL. Oba týmy mohly v případě bodového zisku a ztrát soupeřů ještě pěkně poskočit tabulkou, Třinec dokonce na třetí místo, ale utkání neodstart

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
U19 | FC Hlučín
TJ Sokol Dolní Lhota 3:0 Podrobnosti: 1. SK Prostějov FC Hlučín: 1:1 Podrobnosti: Prostějov FC Hlučín: 1:3 Podrobnosti: ŠSK Bílovec FC Hlučín: 2:3 Podrobnosti: SK Uničov FC Hlučín: 1:5 Podrobnosti
1. FK Drnovice– Wikipedie
1. FK Drnovice (celým názvem: První fotbalový klub Drnovice) byl český fotbalový klub, který sídlil v jihomoravské obci Drnovice na Vyškovsku.Založen byl v roce 1932.Klubové barvy jsou bílá a tmavě modrá. V celkově deseti ročnících (1993–2002 a 2004/
A tým | FC Hlučín
Příští zápas ... ...
DBE 1:1 BLA | FC Dolní Benešov - FK Blansko ...
FC Dolní Benešov - FK Blansko (Moravskoslezská fotbalová liga) 1:1 | ... Konec zápasu. 90+3. Rozhodčí Pfeifer přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta třetí už spěje ke svému konci, ještě jeden rohový kop. ... FC Dolní Benešov: Ch
Online: D. Benešov - Prostějov 2:3, MOL Cup -
Kluby dočasně mohou střídat během zápasu až pětkrát Je nesmyslné trvat na mýtu o osvobození Prahy. Některé události ze vzpomínek vypadly, říká historik Kolář