Sázení s extra bonusem

fortuna poslat balík ppl

Balík 123 - levné balíky do zahraničí

je jednoduchý způsob, jak ve 3 krocích poslat balík kurýrní službou. Připravíte zásilku, zaplatíte on-line a druhý den Vám kurýr zaklepe na dveře.

JAK POSLAT balík |

Poslat balík přes PPL: Základní cena je 89 korun a hodí se hlavně pro malé a těžké balíky. Po vzoru DPD nabízí snadný způsob odeslání přes průvodce vytvoření objednávky PPL. U PPL navíc můžete poštovné zaplatit rovnou kartou při objednávce přepravy.

Jak poslat balík přes PPL |

Jak poslat balík přes PPL. Publikováno dne 16.5.2019 26.5.2019 by Jan Žáček. Snad každý z nás někdy potřeboval odeslat balíček, dopis, nebo nějakou zásilku. Tuto službu nabízí mnoho přepravců, ale ne u každého se můžete spolehnout, že se Váš balíček

Expresní doručení zásilky do Španělska od 338 Kč | Balík ...

Potřebujete poslat balík ze Španělska do ČR a chcete vědět, kolik zaplatíte? Při importu (dovozu) zásilek ze Španělska do ČR účtujeme příplatek za import zásilky. Pro přesný výpočet ceny je potřeba zadat rozměry a váhu zásilky.

Expresní doručení zásilky do Německa od 199 Kč | Balík do ...

Myslíte si, že poslat balík do Německa vyjde draho? Přesvědčíme vás, že nikoliv! Při zasílání balíků, dokumentů a dalších zásilek využíváme renomované přepravní společnosti. Ceny poštovného do Německa začínají již od 199 Kč.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Podmínky přepravy | Podpora | DPD

Přehled všech důležitých přepravních předpisů DPD, vyloučeného zboží z přepravy a příplatků. Váš balíček dorazí rychle a bezpečně!

Jak poslat balík - nejlevněji, nejrychleji či na dobírku ...

Jak poslat velký a objemný balík? Pro objemné balíky nad 50 kg volte naši službu XXL zásilka – nadrozměrný balík, která umožňuje přepravovat zásilky až do 2 500 kg. Služba poskytuje komplexní služby a logistická řešení na míru.

Expresní doručení zásilky do Itálie od 376 Kč | Balík do ...

S námi můžete například levně poslat balík do Milána, Neapole, Turína, Palerma, Janova, Bologny, Florencie, Bari či do letoviska u moře. Nyní již nic nebrání tomu, aby váš balíček dorazil co nejdříve. ... PPL, TNT, FedEx, GLS, UPS. za cenově zvýhodně

Poslat balík levně | GLS e-Balík

Poskytovatel zásilkových služeb pro spolehlivou přepravu balíků po Evropě Poslat balík GLS online.

Balíky zahraničí - Česká pošta

Cenný balík do zahraničí. Služba Cenný balík do zahraničí je určena zejména pro zasílání peněz, drahých kovů a kamenů, šperků, cenných papírů, apod. Pošta za zásilku odpovídá až do hodnoty udané odesílatelem. Více informací