Sázení s extra bonusem

fotbal góly padaly pouze v úvodním poločase hradecký

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 2. kola ...
O první výhru sezony si fotbalisté Šternberku důrazně řekli už v úvodním dějství utkání proti Mohelnici. Defenzivu soupeře překonali během prvních pětadvaceti minut hned třikrát, a do druhé půle tak vstupovali s velkým náskokem. Hosté snížili v 55. m
Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 22. kola ...
Třígólovou přestřelkou v úvodních pětadvaceti minutách zahájili zápas fotbalisté Litovle a Černovíra. Domácí Tatran vedl 2:1, ale Černovír ještě těsně před odchodem do šaten vyrovnal. Po pauze se tak začínalo opět za nerozhodného stavu, druhý poločas
Premiérové góly Růžičky a Oceláři slaví - Frýdecko ...
Hned vúvodním dějství padlo všech pět branek včerejšího duelu, takže skóre z první třetiny se už neměnilo. Oceláři si nic nedělali z prvního gólu domácího Hanzla už po pár sekundách od úvodního buly, rychle odpověděli dvěma góly, litvínovský Jarůšek
Fotbal - Rakovnický deník
Pouze fotbalisté Lán v dalším kole krajské I.B třídy skupiny A naplno bodovali. Další okresní… Kraje 9.9.2019 Inkasované góly byly stupidní, zlobil se asistent Jan Mrázek Byl to souboj dvou celků bez bodového zisku. A ten fotbalisté Nového Strašecí v
Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 3. kola ...
Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 2. kola.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
V nudném zápase chyběly i góly -
Fotbalisté Zlína nedokázali dát doma nováčkovi z Plzně gól a po porážce v úvodním kola s Blšany ztratili doma další cenné body. Naopak hosté po nešťastném zápase v Teplicích si ve čtvrtém zápase venku připsali čtvrtý bod. Ve Zlíně bodovali vůbec popr
Bezúch nasměroval Mountfield k první výhře
V pátečním duelu na ledě pražské Sparty sice svého soupeře přestřílel, ale góly padaly pouze za záda Jaroslava Pavelky. Hradečtí si tak na úvod nové sezony připsali porážku 0:4. V neděli přijeli do hradecké arény Piráti z Chomutova, kteří v úvodním z
Souboj dvou neporažených přinesl remízu - Jihlavský deník
Žirovnice -V Žirovnici padaly góly pouze do přestávky, ve druhém poločase fotbalové krásy ubylo a velké šance už nepřišly. Kliknutím zvětšíte Výrazným způsobem se do zápasu zapsal ždírecký záložník Tomáš Šnobl.
Spartu zachránil od porážky Slovák Kóňa -
České fotbalové týmy ladí svojí přípravu na start jarní části Gambrinus ligy, která startuje za dva týdny. Spartu zachránily od prohry se španělským Levante dva góly slovenské posily Tomáše Kóni. Z vítězství se radovali Slavia, Baník Ostrava, Most a
Karviná v „poločase“ vede o pět branek - Karvinský a ...
Karviná v „poločase“ vede o pět branek. 5.10.2019 . ... Cupu izraelský Juvalim Holon 31:26. Kliknutím zvětšíte. 13 fotografií v galerii › Karvinští házenkáři zdolali v úvodním kole Vyzývacího poháru izraelský Juvalim Holon 31:26. Odveta se hraje v ne