Sázení s extra bonusem

fotbal nemecko do itálie koronavirus

Alessandro Favalli a koronavirus: zimnice, pálení očí - Idnes...
V noci se třásl zimou. Když se ráno 2. března italský fotbalista Alessandro Favalli probudil, měl zvýšenou teplotu, bolela ho hlava, pálily oči. „Myslel jsem si, že mám zase chřipku jako během ledna,“ vzpomínal v rozhovoru pro BBC.
Téma - koronavirus |
- Přehled článků podle vybraného tématu koronavirus. Téma koronavirus.
Německo je na prahu epidemie koronaviru - Seznam Zprávy
Nákaza je hlášena už ve 12 evropských zemích. Na Kanárských ostrovech je kvůli jednomu nakaženému v izolaci tisícovka lidí, včetně šesti Čechů. V Česku zamířily do karantény čtyři ženy, všechny navštívily Itálii.
Koronavirus připravil o publikum i fotbalisty v Německu a ve...
V Německu se bude ve středu poprvé v historii hrát utkání nejvyšší fotbalové soutěže bez diváků. Kvůli šíření koronaviru se před prázdnými tribunami uskuteční odložené derby mezi Mönchengladbachem a Kolínem nad Rýnem.
Itálie má přes 13 tisíc obětí, Francie přes 4, Německo...
V Itálii koronaviru podlehlo už 13 155 obětí. Nakažených je přes 110 tisíc. Nejhůře zasažená evropská země zaznamenala ve středu i hackerský útok na internetový portál italského Národního ústavu sociálního zabezpečení.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Koronavirus řádí už i v Itálii. Jak moc je situace vážná...
Smrtící koronavirus, který se poprvé objevil v Číně, se stále šíří. Nově začal řádit i v Itálii, kde si připsal hned několik obětí. Nakažené hlásí nově také Rakousko. Jak moc je situace vážná a jak se koronavirus projevuje?
Fotbalový účet za koronavirus: 95 |
Analýza ztrát evropského fotbalu kvůli celosvětové pandemii covidu-19 potrvá ještě několik let, ale už teď je podle údajů auditorské společnosti Deloitte jasné, že jen v sezoně...
V Itálii zemřelo na koronavirus 52 lidí, první případy hlásí...
V Itálii už na nákazu novým typem koronaviru zemřelo 52 lidí. Oproti předchozímu dni je mrtvých o 18 více, oznámil šéf italské civilní obrany Angelo Borrelli. V zemi je aktuálně 2036 nakažených.
Koronavirus – Wikipedie
Koronavirus (Coronavirus) bylo do roku 2009 označení rodu virů, od roku 2009 společné označení (nikoli taxonomické jméno) pro čtyři rody virů obsažených v podčeledi Orthocoronavirinae: Alphacoronavirus, Betacoronavirus, Gammacoronavirus a...
Máš koronavirus, slyšel Vida v poločase. Chorvati svého...
Chorvatský fotbalista Domagoj Vida stihl ze středečního přípravného zápasu s Tureckem odehrát jen první poločas - pak ze zdravotních důvodů odstoupil. Vedení týmu totiž dostalo informaci o jeho pozitivním testu na koronavirus.