Sázení s extra bonusem

hc hokej hradek pokec

Onlajny.eu | hokej

Dnešní utkání KHL nám nabídlo velmi pěkný hokej z obou stran. Kazaň dnes prohrála teprve počtvrté v sezoně, jelikož nestačila na domácí Ufu poměrem 3:1. Gólově nejvíce plodná byla druhá dvacetiminutovka. Po úvodní brance Linuse Omarka odpověděl Alber

Články - JAHL - Jihlavská amatérská hokejová liga

Vítězem čtvrtého ročníku JAHL se stal tým Fresh-link, který v dramatickém finále porazil HC Číchov. Rozhodující třetí finálové utkání pro sebe získal na samostatné nájezdy, když se mu podařilo zmrtvýchstání, neboť ještě osm minut před koncem prohráva

Hokejový klub Sušice - Hokejový oddíl TJ Sušice

Hokejový oddíl TJ Sušice... je český hokejový klub ze Sušice, který ke konci roku 2019 čítal 203 členů, z toho 121 členů mládeže.V současné době je jeho výkonným orgánem sedmičlenný výbor, který se schází jednou za měsíc.

HC Torpedo Havířov | Oficiální stránky hokejového klubu

Do webu byly zapracovány nové funkcionality. Přinášíme jejich krátký souhrn. Rozpis – do navigační lišty (menu) přibyl rozpis všech zápasů. Statistiky nově rozdělují bodování v základní části a play-off. Na kartě hráče je nově taktéž vidět bodový pří

Je dobojováno! Rusové, přestože byli po většinu duelu lepším týmem, padli. Švédové už ve 22. minutě vedli 3:0 a tento rozdíl byl nakonec až příliš vysoký.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

- webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

| hokej

Hokej se v Třinci bude hrát zase za dva dny. To v rámci 27. kola základní části Tipsport extraligy do města pod Javorovým přijede tým Rytíři Kladno.Zápas se hraje ve středu 18. prosince od klasických 17 hodin.My se opět přihlásíme s textovým online p

Domáci Capitals v tretej tretine žiadny obrat nepripustili, naopak, skóre ešte navýšili. V záverečnej časti skórovali Buc, Lukáčik aj Tibor Varga a to znamená že víťazia celkovo 5:0.

Onlajny.eu - online prenosyšportových stretnutí.