Sázení s extra bonusem

hokej ubytování teplota moře chorvatsko

tenis teplota moře chorvatsko

Dovolená u moře na chorvatském ostrově Cres. Vážení zákazníci, CK Nykar, která je rodinným podnikem, nabízí all-inclusive pobyty v Chorvatsku na ostrově Cres. Vlastníme zde svůj penzion s restaurací, které provozujeme.

Chorvatsko - Chorvatské ubytování bez provize

Největší množství informací pro oblast Chorvatsko na jednom místě. Nejlevnější ubytování bez provize.

Teplota moře Chorvatsko | Last minute zájezdy a dovolená u moře...

Průměrná teplota moře Chorvatsko. Kdy je v Chorvatsku nejtepleji? Dá se koupat v červnu nebo v září? Kdy se opravdu vyplatí odcestovat do Chorvatska? Zodpovíme.

Aktuálně: Teplota moře v Chorvatsku. Kde ji najít? |

Vybrat si správný čas na dovolenou je mnohdy velmi tvrdý oříšek. Během dovolené totiž nechceme spousty věcí, jako je příliš horka nebo častý déšť a aby se nám počasí trefilo do vkusu je mnohdy pořádné umění.

Počasí Istrie - aktuální teploty, předpověď počasí...

Sledujte aktuální počasí pro destinaci Istrie a získejte předpověď až na 15 dní dopředu spolu s grafem dlouhodobých průměrných teplot a srážek.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Chorvatsko: aktuální předpověď počasí | CK Mundo

Buď je to bura nebo jugo. Pokud máte v úmyslu se tu plavit po moři, musíte věnovat opravdu velkou pozornost předpovědi počasí a důsledně brát v potaz všechna varování.

Teplota moře Chorvatsko - Ostrov Pag

Teplota moře bývá v Chorvatsku v letní turistické sezoně okolo 25 stupňů celsia. Teploty moře se v Chorvatsku v letních měsících mění podle počasí.

Teplota moře Chorvatsko: voda v Chorvatsku má v létě 25°C

Jaká je teplota moře v Chorvatsku? Kdy je voda nejteplejší? Chorvatsko - teplota moře červen, červenec, srpen, září / Split, Pula + aktuální teplota vody.

Teplota moře v Chorvatsku je nejnižší z celého Středozemního...

Evropa letos zatím zažívá léto bez extrémních vln veder. To se projevuje i na teplotách Středozemního moře, které zatím nedosahují tak extrémních hodnot jako v minulém roce. Vůbec nejchladnější je Středozemní moře u břehů Chorvatska, kde se...

Teplota moře Chorvatsko - Aktuální stav

Kolik stupňů má právě voda v Chorvatsku? Jaké jsou dlouhodobé předpovědi a tabulky. Prozradíme v tomto článku. Teplota moře Chorvatsko je dotaz, který v létě do hledá mnoho Čechů. Chorvatsko je oblíbeným cílem dovolených.