Sázení s extra bonusem

livescore fotbal izraele

Izrael 0:0, Kvalifikace ME U21 - Fotbal
Domácí nicméně kombinují poblíž vápna, hosté si mohou oddychnout, neboť se Ryerson provinil útočným faulem v pokutovém území Izraele. 55 Norsko z volného přímého kopu nic nevytěžilo, neboť míč nenašel jednoho z urostlých norských hráčů.
Ligat ha'Al - Fotbal Izrael - Ligat ha'Al: zprávy ...
Soro přestoupil z Izraele do Skotska: Ismaila Soro se dnes oficiálně stal novou posilou Celticu, kam přestoupil z izraelského celku Bnei Yehuda. Mladý záložník podepsal smlouvu na čtyři a půl roku, opačným směrem zatím putuje suma 2,3 milionu eur. (s
Preview zápasu Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém ...
Preview zápasu Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání Maccabi Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém.
Evropská liga - Fotbal na dosah ruky |
-České kluby se při losování skupinové fáze Evropské ligy vyhnuly evropským velkoklubům, jako je například Arsenal, Lyon či AC Milán. Slavii i Plzeň čeká cesta do Izraele, nejatraktivnější soupeři minuli i Zlín. Londýnský Arsenal si zahraje s přemoži
Preview zápasu Hapoel Eran Hadera - Maccabi Netanya ...
Preview zápasu Hapoel Eran Hadera - Maccabi Netanya, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání Hapoel Eran Hadera - Maccabi Netanya.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Evropská liga |
Z remízy bychom nebyli smutní, řekl před Villarrealem Sýkora. 01.11. - Fotbalisté pražské Slavie před dvěma týdny remizovali v úvodním vzájemném souboji ve Villarrealu 2:2 a bod by podle záložníka Jana Sýkory brali i ve čtvrteční domácí odvetě v rámc
Andorra 2:2, Kvalifikace ME - - Fotbal
Fotbal dostal výjimku, na ligový start v Teplicích může 150 osob; Zemřel kouč Simoni. Ten, který se v Interu učil od Ronalda; Pokuta za špatný trávník. Nekvalitní rekonstrukce, vyčítá komise Teplicím; Narušení rituálů, cesta v den zápasu. Jsme pokusn
Online:Švédsko - Německo 3:4P, Olympijské hry - muži ...
První dvě třetiny zase tak skvělou podívanou nenabídly. Třetí perioda a prodloužení, to byl úplně jiný hokej. Německo sice ztratilo vedení 3:1, nicméně mrzet ho to vůbec nemusí, neboť se v prodloužení precizně uvolnil Patrick Reimer a rozhodl o tom,
Online: Slovan Bratislava - Braga 2:4 ... - Fotbal
Online reportáž, Slovan Bratislava - Braga, Evropská liga, fotbal. Evropská liga Začátek utkání: 12. 12. 2019 21:00. ŠK Slovan Bratislava. 2: 4 (1:1) SC Braga. 15' 30' 45' 60' 75' 90' 42' Šporar. 44' R. Fonte. 70' Moha. 72' Trincão. 75' Božikov. 90+3
Preview zápasu FC Ashdod - Hapoel Eran Hadera ...
Preview zápasu FC Ashdod - Hapoel Eran Hadera, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání FC Ashdod - Hapoel Eran Hadera.