Sázení s extra bonusem

prodlouzeni hokeji mannheim

CHL: Brankář Komety v prodloužení vychytal přečíslení 2 na ...

Adler Mannheim 6:3 HV71 TPS Turku 3:1 Mountfield HK Esbjerg Energy 1:2 HC Oceláři Třinec Vienna Capitals 5:4nj Nemam Grodno KAC Klagenfurt 4:2 Rapaces de Gap ZSC Lions 1:2 Frolunda Indians Nottingham Panthers 4:2 SC Bern

Škodovka se loučí s Ligou mistrů. O postupu Švýcarů ...

Škodovka se loučí s Ligou mistrů. O postupu Švýcarů rozhodlo prodloužení - Hokejisté Plzně vyhráli v Lausanne v základní hrací době 4:3. Museli ale dohnat domácí porážku 1:2 a utkání dospělo do prodloužení. To už ale indiáni nezvládli. - Škodovka se

Nepříjemné de javú. Snipers opět padli v prodloužení ...

Třebíč – I ve třetím zápase Národní ligy se podařilo třebíčským florbalistům bodovat. Jenže ten získaný bod pro měl příchuť hořkosti. Stejně jako ve druhém kole jim totiž výhra proti Kopřivnici doslova protekla mezi prsty. Vyrovnávající branka od Vik

OBRAZEM: Prodloužení? To je jihlavská síla - Jihlavský deník

Jihlava– Tak to je jízda! Jihlavští hokejisté sice nedokázali udržet ve druhém kole baráže o extraligu nad Pardubicemi dvoubrankový náskok, ale stejně se radovali z dalšího cenného skalpu. Tým z města perníku udolali v prodloužení, a protože Karlovy

O vítězi vyrovnaného derby muselo rozhodnout až ...

Hradečtí hokejisté přivítali v netradičním termínu na domácím ledě Vrchlabí. Dlouhoočekávané derby přineslo výbornou podívanou se spoustou zajímavých situací. Hradečtí od úvodu zápasu dvakrát prohrávali a do vedení se dostali poprvé až ve 27. minutě

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Online: Mannheim - Hokej MS v hokeji ...

Jaromír Jágr | Extraliga | Síň slávy českého hokeje | MS v hokeji 2020 | NHL | Vladimír Růžička | Hokej - videa | Dnešní horoskop | BMI kalkulačka | Hokej - hry | Tokio 2021 mobilní verze

Program na ms v hokeji 2017 televizní přenosy - Hokej živě ...

Mistrovství světa v ledním hokeji 2010. 74. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji proběhl od 7. do 23. května 2010 v Německu. Konalo se ve dvou dvou hostitelských městech Kolíně nad Rýnem (stadion Lanxess Arena) a Mannheim (stadion SAP-Arena). Mis

Škodovka se loučí s Ligou mistrů. O postupu Švýcarů rozhodlo prodloužení - Hokejisté Plzně vyhráli v Lausanne v základní hrací době 4:3. Museli ale dohnat domácí porážku 1:2 a utkání dospělo do prodloužení. To už ale indiáni nezvládli. - Sport - QAP.

Gulaš slaví, Duba začal porážkou. Kovář trefil v ...

Sedmnáctibodový Jan Kovář díky dalším dvěma vstřeleným brankám dohnal Rusa Zaripova na čele kanadského bodování, navíc pečetil jízdu Magnitogorsku do finále východní konference. Mnohem větší problémy zažívá další papírový favorit z Omsku, který je kr

Tomášek a Kubalík rozhodli v prodloužení, Zohorna bodoval ...

První únorový den přináší velké množství českých hrdinů. David Tomášek dokázal v zemi tisíce jezer jediným gólem rozhodnout o výhře Jyväskylä, asistence Hynka Zohorny pro změnu Lahti k bodům nepomohla. Slavili taktéž hokejisté Znojma, české kvarteto