Sázení s extra bonusem

sazka v pátek

Loterie Sportka– vsaďte si online |

Nemusíte do trafiky, Sportku si dneska můžete vsadit už i online. Vyberte svá šťastná čísla a třeba se právě vy stanete dalším z řady milionářů.

Kontrola tiketu online. Vyhráli jste? |

Sazka Kasička - výsledky a kontrola tiketu 11.04.2019 14:00 Podívejte se na výsledky loterie Kasička od Sazky, aktuální výsledky a jestli jste vyhráli hlavní cenu 1 milion korun.

EUROJACKPOT: Aktuální výsledky, Cena, Pravidla (Sazka loterie)

Aktuálně se hraje v 17 zemích, v České republice je zprostředkovatelem společnost Sazka. V loterii Eurojackpot se vybírá 5 hlavních čísel z padesáti a 2 tzv. „euročísla“ z deseti. Loterie nabízí 12 výherních pořadí, maximální jackpot ve výši 2,5 mili

Výsledky EuroJackpot - zkontroluj poslední tažená čísla

Tako lahko v hipu vidis, koliko denarja si osvojil.Žreb na 26/06/20 je ponujal jackpot v višini € 864 milijonov. Na žalost noben igralec v Evropi tokrat ni pravilno napovedal sedem dobitnih loterijskih številk. Den losování. pátek. Hodina losování. 2

Sportka - Sazka

Každý týden se průměrně dva lidé stanou milionáři. A to jen díky Sportce. Budete jedním z nich? Podívejte se, jak si správně vsadit Sportku se Šancí a vyhrát obří Superjackpot, nebo Jackpot.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Výsledky sportky

Euromiliony je celkem nová hra od společnosti Sazka, ve které hádáte 7 čísel z 35 a jedno číslo z pěti. Slosování výsledků probíhá každý pátek. Slosování výsledků probíhá každý pátek.

Sazka -

V evropské loterii Eurojackpot v pátek vyhrál sázející z České republiky 1 411 860 488 korun. Je to... Účtenkovka i další výhry mají podléhat speciální dani.

Eurojackpot– vsaďte si online |

Vsaďte si online v nejznámější miliardářské loterii Eurojackpot, která má garantovaný minimální jackpot 10 milionů Eur. Teď to jde i jednoduše přes internet.

SPORTKA (středa, neděle) - výsledky, návod, cena, vsadit ...

Sportka je jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších loterijních her v České republice. Loterijní hru, jejíž historie se začala psát už v roce 1957, provozuje společnost Sazka a. s. Právě dlouholetá historie a vysoké výhry, které v průběhu let dosahov

Sportka 22.5.2020, pátek - Jackpot, Šance, výsledky ...

Výsledek Sportky - pátek 22.5.2020 (21. týden) 22. května díky následujícím taženým číslům bylo vylosováno 26 236 výher a celková hodnota proplacených výher činí 5 142 191 korun.Bohužel toto slosování nepřineslo žádného nového milonáře.