Sázení s extra bonusem

španělsko sestava na fotbalové soustředění

Sparta začala soustředění ve Španělsku porážkou s Lechem Poznaň...
Fotbalisté pražské Sparty prohráli ve svém prvním utkání na soustředění ve Španělsku s polským Lechem Poznaň 1:2. Trenér Vítězslav Lavička poslal do základní sestavy až na výjimky spíše hráče druhého sledu.
Luxusní zájezd pro dva na zápasy české reprezentace do...
Chtěli byste vidět živě Cristiana Ronalda? Hvězdy španělského fotbalu či český národní tým v čele s kapitánem Tomášem Součkem? Díky Idnes Premium můžete vyrazit zcela zdarma na luxusní zájezd do Španělska a Portugalska na dva zápasy české...
Plzeň schytala na závěr soustředění ve Španělsku debakl od...
Fotbalisté Plzně nestačili na soustředění ve Španělsku na tým Šanghaje a prohráli vysoko 1:5.
Dobrý test: Lvíčata porazila na soustředění Ukrajinu, Pavlenka...
Wörgl - Dobrá příprava, dobrý výsledek. Čeští fotbalisté do 21 let porazili v přátelském zápase Ukrajinu 3:0. Utkání hrané v rámci rakouského soustředění mělo tři střelce: Michala Trávníka, Jana Klimenta a Tomáše Přikryla.
Villarreal CF (Španělsko) - sestavy, soupiska klubu, sestava
Aktuální soupiska klubu Villarreal CF (Španělsko). Soupiska, pravděpodobné sestavy, ideální sestava a další týmové informace klubu Villarreal CF (Španělsko).

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
sestava island fotbal
Sestava ruské sborné na mistrovství světa v hokeji budí už nyní velké obavy. Do kádru byla nominována řada hvězdných hráčů, nicméně opravdu největší drahokam získal kouč Ilja Vorobjov až v pátek.
Kúdelu do základu. Čtenáři by na Španělsko udělali jedinou...
Zachovali by systém, s nímž byla fotbalová reprezentace úspěšná ve čtvrtek proti Švýcarsku. A také deset hráčů ze čtvrteční jedenáctky. Jen místo Ladislava Krejčího nasaďte Ondřeje Kúdelu, radí čtenáři reprezentačnímu kouči...
sestavy za fotbal
Vyškováci vás mohli vidět hrát za Pivovar v hale v Purkyňově ulici. I ve futsale se vám střelecky dařilo. Ale přece jen je to trochu jiné, mě futsal nebo halový fotbal, bavil už od žáčků, kdy jsme hodně jezdili po turnajích.
Fotbalové soustředění morava
Rodinná vazba je silnější než týmová, sparťan Gabriel junior bydlí španělsku? posezení palem perfektní hřiště. Vyrazili sever Čech budějovice zasáhlo úmrtí pennera (†47).
Fotbalová soustředění - Heřmanice Lužické hory | Fotbalová...
Fotbalová soustředění v krásném CHKO Lužické Hory. Jsou pro vás připravena dvě fotbalová hřiště. Jedno fotbalové hřiště s přírodním trávníkem 98 x 60 m a druhé fotbalové hřiště s umělou trávou 94 x 60 m.