Sázení s extra bonusem

tasov hra fotbal

Připravujeme výsledky pro Tasov. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.
Úsporný výbor z díla katolického kněze a básníka katolické moderny, přítele a obdivovatele Březinova zahrnuje literární črty, reminiscence na setkání s přáteli, na své dětství, na své rodiče.
Tasov nyní musí čekat jak dopadne nedělní duel Petrova se Suchovem. Petrov potřebuje k postupu vybojovat minimálně bod. Horňácko Hrubá Vrbka – Sokol Tvarožná Lhota 2:2 (2:2) Branky: 28´ Ševečka, 31´ Peprna – 18´ Polášek, 34´ Holubík Jiří. Diváci: 50.
Pospíšil Matěj 91031620 Tasov 734 114 223 18. Skryja Stanislav 64020607 Bohdalec 732 464 676 19. Šoustar Jaroslav 74050335 Rad. Svratka 605 923 607 20.
Tasov– 25. ročník multižánrového festivalu Beseda u Bigbítu už zná kompletní hudební program. Během dvou dnů mohou diváci navštívit přes padesát koncertů, objeví se například finští experimentátoři K-X-P, Wrekmeister Harmonies z USA, Midi Lidi nebo K

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
TJ Tasov Vojta Pavlíček: TJ Jiskra Měřín C Martin Blažek: Už ve druhé minutě se nám zranil brankář Kožený. Ale bylo dobré mít v záloze druhého brankáře Jurka, ale s ním jsme počítali do hry. Ale to je fotbal a zranění přichází. Zápas ovlivnila z velk
Za krásného letního počasí se na výborně připraveném pažitu hrál v 1.poločase hodně nudný fotbal.Hra celý poločas probíhala mezi oběma šestnáctkami,jedinou šancí bych nazval Vařechův střelecký pokus ,který se však mezi tyče nevešel.Hosté se do zakonč
Již po osmnácté předvedou ochotníci ze žďárských farností v přírodním areálu na Libušíně ve Žďáře nad Sázavou velikonoční pašijovou hru „Co se stalo s Ježíšem“. Okolo 200 amatérských herců také letos po náročné přípravě předvede velikonoční pašijový
Fotbal,též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. Jejich cílem je dosáhnout více .