Sázení s extra bonusem

timo meier nhl 19

ARI 6:3 SJS | Arizona Coyotes - San Jose Sharks (NHL ...

Arizona Coyotes díky povedené třetí třetině, kterou vyhrála 3:1, vyhrává tento zápas 6:3. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, dvakrát se trefil Phil Kessel. Hosté srovnali, pálil přesně Kevin Labanc a Timo Meier. Pak se znovu dvakrát prosadil

Zápis | - Zápisy

19:41: SJS: Timo Meier : Držení - 2 min (Quinn Hughes) 3. Třetina: 04:47: SJS: ... NHL a štít NHL jsou ochranné známky National Hockey League. Všechna uvedená loga a značky NHL a loga a ...

Hokejka TV

NHL; Pojď hrát hokej; MS 2019; Hráli jsme více s pukem a měli více šancí, vyhráli jsme zaslouženě, chválí mistr světa Ekholm ... 19. 5. 2018. Předvedli jsme ten nejlepší výkon v pravý čas, zářil po švýcarském postupu Timo Meier 18. 5. 2018. Mikael Ba

Kevin Fiala– Wikipedie

Kevin Fiala (* 22.července 1996, Uzwil, Švýcarsko) je švýcarský lední hokejista českého původu, který v současné době hraje za tým Minnesota Wild v severoamerické lize NHL.Hraje na pozici levého křídla. Jeho otcem je hokejista a trenér českého původu

SJS 2:1 NSH | San Jose Sharks - Nashville Predators (NHL ...

Timo MEIER - 2:1 V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks. Autorem vítězné branky je TIMO MEIER, který nic nevymýšlel složitého, prostě poslal puk do růžku a tím rozhodl o vítězství San Jose.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Hockey Ultimate Team– Tým týdne – 16. prosince

Postavte se těm nejlepším z NHL v režimu Hockey Ultimate Team. ... NHL logo. O hře NHL 19. Nové prvky World of Chel HRÁČI Z OBALU HRY NHL 19 Dresy Digital 6 od adidasu Ultimate Team. Nové prvky Novinky ... Rihards Bukarts - Timo Meier ; Obránci: Form

San Jose Sharks - Boston Bruins, 19.11.2017 |

San Jose Sharks - Boston Bruins, 19.11.2017

San Jose Sharks - Colorado Avalanche (Play-off NHL) 5:2 ...

Československá stopa v utkání Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:55 Lukáš Radil (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:01

Vancouver Canucks - San Jose Sharks, 19.01.2020 |

Vancouver Canucks - San Jose Sharks, 19.01.2020

Nečas postrčil gólem Carolinu k vítězství, další Češi v ...

Martin Nečas vstřelil v NHL rozdílový gól při výhře Caroliny 6:4 nad Washingtonem. Za poražené bodoval Radko Gudas, jehož tečovaná rána od modré v závěru pohoršila statistiky Petra Mrázka. Český brankář si připsal 25 úspěšných zákroků a patnácté vítě