Sázení s extra bonusem

už dnes čeká plzeňský fotbal další velký den plzen nejlepsi

Bývalý prezident Václav Havel bude mít pamětní desku na borské věznici v Plzni, v níž byl na začátku 80. let minulého století rok a půl vězněn. Odhalena bude 5. října, v den Havlových nedožitých 80. narozenin.
Fotbal Košutka, Plzeň. 654 To se mi líbí · Mluví o tom (3). Zde budete informováni o dění ve fotbalovém klubu TJ Košutka Plzeň. Zároveň bychom chtěli poděkovat našim partnerům za jejich podporu.
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
Plzeňský kouč Koubek: Další posily nechceme, Horváth zůstává hráčem 4.1.2015 6:59 Má před sebou velký úkol - dovést na jaře fotbalisty Viktorie Plzeň k mistrovskému titulu.
Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Zprávy z Plzně i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Plzeňského kraje.
Přiletěli stejným letadlem, dva sousedé ve Španělsku však mají rozdílné výsledky. Fotbalisté Plzně i bez Krmenčíka vyhrávají, v pátek porazili CSKA Sofia výrazně 3:0. Naopak Sparta i podruhé prohrála, tentokrát s norským vicemistrem Bodö Glimt 1:2. F
Viktoriány čeká už dnes další domácí utkání, tentokrát s Příbramí. Středočeský soupeř zavítá do Doosan Areny po devíti měsících a viktoriáni si určitě budou...
„To památné odpoledne, kdy jsme Baník zlomili, vypili jsme spoustu piva, na Parkáně zlobili.“ Tenhle oblíbený popěvek se dodnes často ozývá z kotle nejvěrnějších fanoušků Viktorie Plzeň.
Před více něž dvaačtyřiceti lety přijeli do Plzně poprvé fotbalisté německého gigantu Bayernu Mnichov k prvnímu utkání úvodního kola Poháru vítězů pohárů. Čekala na ně druholigová Škoda, jejíž borci pokorně vyčkávali, co všechno s nimi světové hvězdy