Sázení s extra bonusem

už dnes čeká plzeňský fotbal další velký den plzen nejlepsi

Diskuse na - Plzeňský kraj

Bývalý prezident Václav Havel bude mít pamětní desku na borské věznici v Plzni, v níž byl na začátku 80. let minulého století rok a půl vězněn. Odhalena bude 5. října, v den Havlových nedožitých 80. narozenin.

Fotbal Košutka - Plzeň | Facebook

Fotbal Košutka, Plzeň. 654 To se mi líbí · Mluví o tom (3). Zde budete informováni o dění ve fotbalovém klubu TJ Košutka Plzeň. Zároveň bychom chtěli poděkovat našim partnerům za jejich podporu.

Sport Nejlepší sport

Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.

Marián Čišovský - fotbal -

Plzeňský kouč Koubek: Další posily nechceme, Horváth zůstává hráčem 4.1.2015 6:59 Má před sebou velký úkol - dovést na jaře fotbalisty Viktorie Plzeň k mistrovskému titulu.

EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy

Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.

Registrace

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Můžete hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

- Archivčlánků

Zprávy z Plzně i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Plzeňského kraje.

Plzeň pálí i bez Krmenčíka, Sparta ve Španělsku dál ...

Přiletěli stejným letadlem, dva sousedé ve Španělsku však mají rozdílné výsledky. Fotbalisté Plzně i bez Krmenčíka vyhrávají, v pátek porazili CSKA Sofia výrazně 3:0. Naopak Sparta i podruhé prohrála, tentokrát s norským vicemistrem Bodö Glimt 1:2. F

Plzeň CZ | Zpravodajství | Sport

Viktoriány čeká už dnes další domácí utkání, tentokrát s Příbramí. Středočeský soupeř zavítá do Doosan Areny po devíti měsících a viktoriáni si určitě budou...

Přesně před devíti lety získala Plzeň první fotbalový ...

„To památné odpoledne, kdy jsme Baník zlomili, vypili jsme spoustu piva, na Parkáně zlobili.“ Tenhle oblíbený popěvek se dodnes často ozývá z kotle nejvěrnějších fanoušků Viktorie Plzeň.

Bayern Mnichov aŠkoda Plzeň byly ... - Plzeňský deník

Před více něž dvaačtyřiceti lety přijeli do Plzně poprvé fotbalisté německého gigantu Bayernu Mnichov k prvnímu utkání úvodního kola Poháru vítězů pohárů. Čekala na ně druholigová Škoda, jejíž borci pokorně vyčkávali, co všechno s nimi světové hvězdy